czwartek, 10 marca 2011

NEWS - Libia - Obama z miłości wyśle wojska do Libii ...


„Przemoc w Libii jest nie do zaakceptowania” - oświadczył Barack Obama.

http://www.psz.pl/tekst-36859/NATO-bierze-pod-uwage-uzycie-sil-zbrojnych-Libii


W związku z tym NATO rozważa wysłanie do Libii wojsk, które mocą modlitwy i ciepłym uśmiechem mają przemoc powstrzymać.

Po Iraku i Afganistanie, dokona się kolejna amerykański akt miłosierdzia i znów zapanuje wolność, sprawiedliwość i demokracja ...

Taaaaaaaaaaaaaaak.


(Boże, miej Libię w swej szczególnej opiece, bardzo szczególnej.)

NEWS - Raport Parlamentu Europejskiego o Turcji (czyli Turcja przestała uśmiechać się do Izraela, więc Europa przestała uśmiechać się do Turcji ...)

09.03.2011

''Parlament Europejski jest niezadowolony z postępów w negocjacjach z Turcją. Ankara została skrytykowana za niedostateczne poszanowanie praw człowieka i ograniczanie wolności mediów. Zdaniem posłów sytuacja taka będzie miała negatywny wpływ na dalsze rokowania....''

http://www.psz.pl/tekst-36911/PE-niezadowolony-z-negocjacji-z-Turcja

Turcja przestała uśmiechać się do Izraela, więc Europa przestała uśmiechać się do Turcji ...

A tak na marginesie wszystko, co szanowny Parlament stawia Turcji jako zarzut w ''jedynej demokracji na bliskim wschodzie'' (Izraelu) jest normą, co szanowny Parlament permanentnie raczy ignorować. Prawa człowieka w Izraelu? Ano, w Izraelu jest tak, że prawa człowieka to mit, tam jest jedno prawo:

masz prawo być żydem, jeśli nie jesteś żydem, nie masz prawa być!

Dzieci w celach dwa na dwa, tortury straszniejsze niż te znane z amerykańskich ''misji wyzwoleńczych'', 4 lata w areszcie bez konieczności postawienia zarzutu, łapanki na ulicach, bezprawne wywłaszczanie, wyburzanie, stosowanie broni fosforowej, bombardownia szkół i domów itd itd ... - brawo Izrael !!!

A o 'wolnych' izraelski mediach pisał nigdyś Israel Szahak. Polecam przeczytać ''Tel Awiw za zamkniętymi drzwiami''.

Ale gdzież ja bym się śmiała sprawiedliwości domagać, czy równego traktowania dla wszystkich ... oj, nie, aż tak naiwna nie jestem.

Turcja nie bijąc pokłonów przed 'świętym' Izraelem, pakuje się w duuuuuże tarapaty. Jak duże, to sytuacja Iranu bardzo dobrze pokazuje. Ciekawe tylko, kiedy zachodnie media roztrąbią się o krwawym i okrutnym dyktatorze tureckim - Erdoganie ? ... A roztrąbią na pewno.


NEWS - Arabia Saudyjska - policja raniła 3 demonstrantów (Saudi police wound 3 protesters)

10 March 2011 - Saudi police have shot and wounded at least three protesters in the eastern city of Qatif after people poured out into the streets to demand freedom and release of prisoners.

http://www.presstv.ir/detail/169259.html

PL : Policja w Arabii Saudyjskiej postrzliła i raniła co najmniej trzech demonstrantów we wschodniej części miasta Qatif po tym jak ludzi na wyszli na ulice, by domagać się wolności i uwolnienia więźniów.


Czyżby to było możliwe??? Koniec saudyjskie imperialisty??? Jakże pięknym byłby ten dzień ...

Hasta siempre Saudyjczycy!!!

pic by Leon Kuhn

!
NEWS VIDEO - Antyrządowe demonstracje w Jemenie / Anti-government demonstrations in Yemen