piątek, 19 sierpnia 2011

iIzrael chce odizolować Gazę !


Izraelski Kanał Dziesiąty podał, że planowane jest całkowite odizolowanie Strafy Gazy poprzez odcięcie elektryczności, telefonów i internetu !!!!


Breaking News:
From Israeli Tenth Channel: Israel warns to isolate Gaza strip from the outside world by cutting off electricity,telephone and internet connections.
تحذيرات من الجيش الإسرائيلي عبر القناة العاشرة الإسرائيلية بقطع خطوط الاتصالات عن قطاع غزة #Gaza !!!!W wyniku ataku izraelskiego F16 zginął Dr unzer Qureqa... / the israeli f16 rockets killed dr mondrer kraaka...
W wyniku ataku izraelskiego F16 zginął dr Munzer Qureqa, jego 5-letni syn Aslam oraz brat Moathis w Almograby w Gazie ...

Aslam QureqaDr Munzer QureqaATAK IZRAELSKI NA STRAFĘ GAZY TRWA !!!

Gdzie jest świat by zareagować ?!!!SOURCE in english: http://freegazaomarpeace

palestine: the israeli f16 rockets killed dr mondrer kraaka...: they attaked now dr monder krakea and his son aslam krakeaa and his brother moathis in almograby in gaza in altalatyny now is so bad its...


Kolejne ofiary izraelskich nalotów na Gazę ...W piątek po południu izraelski ostrzał zabił dwie osoby w wschodniej i północnej Strefie Gazy.

Samed Abdul Mu'ty Abed jechał na motocyklu w północnej Gazie, kiedy znalazły się pod ostrzałem.
Druga ofiara to 22-letni
mężczyzna, który jak dotąd nie został zidentyfikowany.

Wiadomo też o wielu rannych.

W piątek wieczorem ofiarą ataku izraelskich sił zbrojnych padł również 5-letni chłopiec.

Demonstrujący w Egipcie usunęli izraelską flagę z ambasady i zastąpili ją palestyńską


Demonstrujący w Egipcie usunęli izraelską flagę z ambasady w Aleksandrii i zastąpili ją palestyńską. Brawo ! :)

(informacja tak średnio pewna, ale w sumie dobrze by było)

Izrael atakuje Gazę... siedem osób zabitych, w tym dzieci i wielu rannych

Israeli warplanes strike Gaza City

1.Izraelskie samoloty bojowe w piątek rano uderzyły w dzielnice Az-Zaitoun na południu miasta Gaza. W tym ataku szczęście nikt nie zginął.

2.Zaraz po północy w piątek, izraelskie samoloty bojowe uderzyły w miasto Gaza, w północną część Beit Lahiya i Khan Younis na południu.
Izraelskie pociski i ostarzły miasta Beit Lahiay i okolic Khanyounis nie dokonaly żadnych zniszczeń, nie było też ofiar.

3.Lekarz Adham ABu Salmiya powiedział że w wyniku nalotu na dom niedaleko dawnej kwatery służb wywiadowczych w Gazie zginął 13-letni Mahmoud Abu Samra, a 18 innych osób zostało rannych.

13-letni Mahmoud Abu Samra

Jedna osoba wciąż pozostaje zaginiona w okolicy terenów tuneli.4.Wcześniej Izrael uderzyła w dom należący do działacza Popular Resistance Committees Khaleda Shaath, zabijając jego i jego dwuletniego syna Maleka.
W wyniku ataku zginęły również cztery inne osoby w Rafah : Abu Awad Nayrab, Imad Hamad, Abu Jamil Shaath and Khaled Masri.Hamas nie jest odpowiedzialny za ataki na izraelskie autobusy wiozące żołnierzyHamas nie ponosi odpowiedzialności za ataki na dwa izraelskie autobusy wiozące izraelskich żołnierzy, które miały miejsce niedaleko Eliat w czawrtek rano, gdzie 7 osób zginęło a 20 osób zostało rannych.
Używanie ziem innych krajów do ataku na Izrael jest sprzeczne z polityką ruchu - wynika z oświadczenia Hamasu.
Izrael twierdzi natomiast, że napastnicy przybyli z Gazy przez terytorium Egiptu.

Dr Salah Al-Bardawil, lider Hamasu, powiedział PIC, że jego ruch przyjął jasna strategię nieużywania ziem innych krajów do walki przeciwko okupantowi.
Powiedział też, że Izreal atakując Gazę stara się dwrócić uwagę od wewnętrznego kryzysu.