poniedziałek, 2 maja 2011

Hamas potępił zabójstwo bohaterskiego partyzanta.

Palestyński premier rządu w Gazie Ismail Haniya potępił w poniedziałek, 2 maja 2011 roku, morderstwo duchowego przywódcy Al-Kajdy (organizacji niegdyś stawiającej bohaterski opór sowieckiej agresji) Szejka Osamy Bin Ladena.

/ Do zamachu, który miał miejsce w pakistańskim mieście Abbottabad (niedaleko pakistańskiej stolicy) przyznała się terrorystyczna organizacja znana jako ''amerykańskie siły specjalne''. Oświadczenie złożył ich rzecznik prasowy Barack Obama./

Haniya powiedział podczas spotkania z dziennikarzami w swoim biurze w mieście Gaza w poniedziałek po południu "Jeśli te wiadomości są prawdziwe, oznacza to, że jest to część amerykańskiej polityki opartej na ucisku i rozlewie krwi w całym muzułmańskim i arabskim świecie.

/Jaka będzie odpowiedź pakistańskiego rządu na ten akt przemocy, który miał miajsce na terenie ich kraju? Czy wypowiedzą wojne szerzącemu się na świecie amerykańskiemu terrorowi?/

Żydowski rasizm w piosence ...

Shelo Asani Goy - "Syjonistyczno - Żydowski" Rasizm

Wywiad z Chaledem Meszaalem, przywódcą Hamasu: Nie walczymy z Izraelczykami dlatego, że są Żydami


Wywiad z Chaledem Meszaalem, przywódcą Hamasu:

'' Nie walczymy z Izraelczykami dlatego, że są Żydami. Istota sprawy polega na tym, że nie mamy problemów z żydami czy chrześcijanami, lecz mamy problem z tymi, którzy atakują nas i uciskają.''


Wywiad do przeczytania : TU


Israeli jets prepare in Iraq to strike Iran / Izraelskie myśliwce w Iraku przygotowują się do ataku na Iran


Source in English : http://www.presstv.ir

Israeli jet fighters have reportedly conducted drills at a military base in Iraq in order to strike targets inside Iran.

A considerable number of Israeli warplanes were seen at al-Asad base in Iraq, reported a source close to prominent Iraqi cleric Muqtada al-Sader's group.
The aircraft reportedly included F-15, F-16, F-18, F-22, and KC-10 jet fighters.
The warplanes carried out their week-long exercises at nights, the same source added.
The drills were reportedly aimed at preparing to strike Iran's air defense systems, disrupt Iran's radars and attack targets deep inside Iran.
Iraqi officials had not been notified of the exercises, which were conducted in collaboration with the US military.
The United States maintains numerous bases in Iraq, and the Baghdad government is not involved in any of the military deployments taking place there.

Al Qaeda leader Osama bin Laden is dead / Osama bin Laden nie żyje
R.I.P